Scratch the maps

Dve dievčatá z iných kútov Slovenska spojil spoločný zmysel pre humor a hlavne láska k cestovaniu a spoznávaniu nových miest a kultúr a prišli so spoločným nápadom, ktorému dali názov Scratch the maps.
Každá je iná a pri hľadaní našich destinácií nie je nič charakteristickejšie ako miesta odkiaľ pochádzame ako my hovoríme: "Sever a Juh sa spojil v krásnom srdci Európy - v Bratislave", kde obe žijeme, pracujeme, snívame, užívame si čo nám život ponúka a hlavne vymýšľame naše ďalšie cesty či už spoločné alebo každá tú svoju :) Keďže pre jednu je 25 stupňov už vrchol leta, pre druhú je to ešte zima a len začínajúca jar. Preto je Vám asi jasné, že si každá z nás vyberá svoje destinácie a tie spoločné sa väčšinou odohrávajú v Strednej Európe alebo po našom krásnom Slovensku. 


Čo to pre Vás znamená ??? Môžete sa tešiť na naše príspevky ako zo severských krajín tak aj z južných a to je niekedy výhoda, keďže takto sa tu budete môcť dočítať o rôznych krajinách (dúfame, že raz to bude o všetkých krajinách) - takže tu nájdete všetko pokope :)

Na našom blogu sa s vami chceme podeliť o naše zážitky z ciest po svete, ale aj po našom krásnom Slovensku. Ponúknuť Vám zaujímavé typy na miesta, ktoré nás očarili a chytili za srdce. 


Určite sa máte načo tešiť :)

My sa z toho veľmi tešíme a sme radi, že sme sa nato konečne dali, lebo už o niečom takom snívame  VEĽMIIII DLLLHO :)
...........................................................................................................

Scratch the maps is a project created and managed by two girls from different parts of Slovakia that share the same sense of humor but mainly, passion for traveling and discovering new places and cultures.
We are both very different to each other, same as our choice of destinations. The nature of our friendship and ourselves could easily be described as "North meets South in the beautiful heart of Europe, Bratislava" where we both live, work, dream and  enjoy our lives but mainly planning out trips, either together or each of us on her own.
While 25 degrees is considered as unbearable heat for one, it's still very mild temperature for the other. This little piece of information hints that we can't always agree on where to go together, but we are great at making compromises and travel as a duo around central Europe and our beautiful homeland, Slovakia.
Wha 's in there for you, our readers? We'll bring you a wide range of posts from painfully cold but beautiful lands along with memoirs from sun lit tropical paradises that can be found on our blue planet. After all, variety is a spice of life. Our humble goal is to cover all the countries, North to South.
The aim of our blog is to share stories and experience from the places and countries we visit that can help you to decide on your own trip, inspire you to go far and beyond or simply to enjoy a good read.

There is definitely a lot to look forward to.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára